BEYAZDILEKCEM.TR.GG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vakit Namazını Kıldın Mı??

2 posters

Vakit Namazını Kıldın Mı?? Empty Vakit Namazını Kıldın Mı??

Mesaj  rabbi_yessir 2008-11-09, 16:40

Günümüzde namaz ihmali, bir çok müslümanda kanayan bir yara olduğu gerçeğini kimse reddedemez..o yüzden bizde de naçizane" bir çalışma başlatalım" düşüncesi oluştu..amaç burada birbirimize destek olmak, dürtüklemek ve de hatırlatmak..çalışmamız hayırlara vesile olur inşALLAH..

kampanya şartları..

1-msn sohbetlerini kampanyamıza vesile yapabiliriz..nasıl mı...namaza kalkacaz mesela,diyelimki "ben namaza kalkıyorum,sen vakit namazını kıldın mı "diye soralım..eğer kılmadıysa "hadi geçirme sende kalk kıl diyebilelim"(hatta iletilerimize bile ekleyebiliriz)..burada emri bil maruf emrini eda ettiğimizi ve sevap kazandığımızı unutmayalım..bunu evlerimiz ve diğer çevremizde de yapalım inşALLAH..

2-bu konuyu sürekli portaldan geçirelim..nasıl mı??güncelleme kelimemiz sabit olacak.."vakit namazını kıldın mı "şeklinde..ve bunu sadece namaz kılanların sorma yetkisi olacak..işte size çok önemli ve çok sevaplı basit bir çalışma..

3-bu soruyu sormadan önce namazla ilgili ayet ,hadis,özlü söz,resim,kısa bilgilerle destekliyebiliriz..hatta namazla ilgili çarpıcı anılarımızı bile ekleyebiliriz inşALLAH..tabii sadece namaz kılanlar..lütfen diğerleri yazı yazmasın..sadece suçlu suçlu okusun..

4-bu kampanyayı elimizden geldiğince tüm nete yayalım inşALLAH..bunun için de, herkes üye olduğu foruma bu konuyu alıntılayıp eklerse büyük bir çalışma başlatacağımızı düşünüyorum inşALLAH..

5- namazla ilgili uzun yazılara rastladığımızda bu konuya ekleyebiliriz ...ama tüm yazıyı değilde içinden önemli yerleri 1 ya da 2 paragraf kadar alıntılayabiliriz ya da linkini verebiliriz..

inşallah bu kampanya hayırlara vesile olur..sizlerde kampanyamızı fikirlerinizle destekleyebilirsiniz..
Vakit Namazını Kıldınız Mı??

-alıntı-
rabbi_yessir
rabbi_yessir

Vakit Namazını Kıldın Mı?? Empty Geri: Vakit Namazını Kıldın Mı??

Mesaj  rabbi_yessir 2008-11-09, 16:44

Eveeeett... Başlıyoruuuuzz... Cool

HAMDOLSUN vakit namazımı kıldım... Smile

Alttaki kardeş sen kıldın mı wakit namazını??
rabbi_yessir
rabbi_yessir

Mesaj  ıhLamur 2008-11-10, 19:03

kıldım Rabbim kabul eylesin inşAllah..
Rabbi yessir senide duamda unutmadım Cool

Alttaki kardeş sen kıldınmı vakit namazını??
ıhLamur
ıhLamur

Mesaj  rabbi_yessir 2008-11-28, 16:15

Hamdolsun bende kıldım.. RABB'im razı ola ablam.. sende dualarımdasın inşAllah.. Wink

Eweeet..Alttaki kardeş sen kıldın mı wakit namazını?
rabbi_yessir
rabbi_yessir

Mesaj  ıhLamur 2008-12-11, 19:41

alttaki kardeş yine benim Smile
ezan okunalı biraz oldu ama henüz kılmadım yatsıyı
kalkınca kılıcam inş.
ıhLamur
ıhLamur

- Similar topics